In Новости

Нашиот ученик, матурант, Глигор Петков, на Европскиот првенство за карате во Алборг, Данска, се закити со сребрен медал во јуниорска конкуренција за Македонија.
Честитки за нашиот Европски Вицешампион и наша гордост. Нека ти се множат успеси, шампионе!!!

Recent Posts

Leave a Comment

Контактирајте не

Во моментот не сме активни. Но можете да ни пратите е-пошта.

Not readable? Change text. captcha txt